Logistycy na start
26-10-2018

W dniach od 15.10.2018r do 26.10.2018r, na praktykach zawodowych przebywała klasa 3L – technik logistyk. Uczniowie tej klasy już po raz drugi mogli zmierzyć się z rzeczywistym rynkiem pracy doskonaląc swoje umiejętności praktyczne.

Praktykanci zgodnie z Programem Praktyk Zawodowych realizowali treści kształcenia dotyczące transportu oraz obsługi jednostek gospodarczych na terenie prywatnych przedsiębiorstw powiatu jędrzejowskiego m.in. Quickpack Polska S. z o.o., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., F.H.U. NOMAX Piotr Radziejewski Jędrzejów, Trans-Car Potęga Tomasz Transport Międzynarodowy Spedycja Sędziszów, Komfort partner Jędrzejów, ELEKTROMEX Serwis Techniczny Jędrzejów, Salon Sprzedaży MYCENTER Jędrzejów, "Kral" Prywatne Przedsiębiorstwo Transportowe Jędrzejów, F.H.U. HydroTech Sędziszów.

Młodzież pod opieką pracowników firm wykonywała powierzone zadania związane z funkcjonowaniem zakładu od strony administracji, przepływu informacji oraz świadczonych usług i wykonywanych dóbr na rzecz klientów.

Praktyki zawodowe w dużej mierze przyczyniają się do lepszej zdawalności praktycznych egzaminów zawodowych, a ponadto uczniowie mogą poznać wymagania pracodawców oraz sprawdzić swoje kompetencje zawodowe.

Dziękujemy wszystkim firmom za współpracę podczas realizacji praktyk.

• Jolanta Tompolska